USWDS Ckeditor Integration (3.1.5) - en to vi translation catalogue (23 entries)

en: Body
vi: Nội dung

en: Next
vi: Tiếp

en: Prefix
vi: Tiền tố

en: Operations
vi: Thao tác

en: Remove
vi: Xoá

en: None
vi: Không có

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Back
vi: Trở lại

en: Label
vi: Nhãn

en: Save
vi: Lưu

en: Add item
vi: Thêm mục

en: Advanced Settings
vi: Thiết lập nâng cao

en: Heading
vi: Tiêu đề

en: body
vi: phần thân

en: Auto
vi: Tự động

en: Columns
vi: Các cột

en: Embed
vi: Nhúng

en: Alerts
vi: Báo động

en: alert
vi: báo động

en: Accordion
vi: Đàn xếp

en: Desktop
vi: Màn hình nền

en: Tablet
vi: Bảng tính
