USWDS Ckeditor Integration (3.1.4) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Next
ar: التالي

en: Prefix
ar: سابقة

en: Operations
ar: عمليات

en: Remove
ar: حذف

en: None
ar: لا شيء

en: Weight
ar: الوزن

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Back
ar: رجوع

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: Add item
ar: أضف رابطا

en: Heading
ar: الترويسة

en: Columns
ar: أعمدة

en: Card
ar: بطاقة

en: alert
ar: تنبيه

en: Breakpoint
ar: نقطة توقف
