USWDS Ckeditor Integration (3.1.4) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Next
el: Επόμενο

en: Prefix
el: Πρόθεμα

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: None
el: Κανένα

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Back
el: Πίσω

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Add item
el: Προσθήκη στοιχείου μενού

en: Advanced Settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Heading
el: Επικεφαλίδα

en: alert
el: συναγερμός

en: Summary Box
el: Πλαίσιο περίληψης

en: Breakpoint
el: Σημείο διακοπής
