USWDS Ckeditor Integration (3.1.4) - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Next
ml: അടുത്തത്

en: Prefix
ml: ഉപസര്ഗ്ഗം

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: None
ml: ഇല്ല

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Label
ml: അടയാളം

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: alert
ml: മുന്നറിയിപ്പ്
