USWDS Paragraph Components (2.0.4) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: On
ml: ഓൺ

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്

en: Error
ml: പ്രശ്നം

en: Warning
ml: മുന്നറിയിപ്പ്

en: Info
ml: വിവരം
