USWDS Paragraph Components (2.1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (23 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: On
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Default
lt: Numatytasis

en: Text
lt: Tekstas

en: Error
lt: Klaida

en: Off
lt: Išjungta

en: Header
lt: Antraštė

en: Success
lt: Sėkmingai

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Current
lt: Dabartinis

en: Button
lt: Mygtukas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Info
lt: Informacija

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Auto
lt: Automatiškai

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
