USWDS Paragraph Components (2.1.0-beta4) - en to az translation catalogue (23 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: On
az: Aktiv

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Image
az: Şəkil

en: Default
az: Susmaya görə

en: Text
az: Mətn

en: Error
az: Səhv

en: Off
az: Söndürülüb

en: Header
az: Başlıq

en: Warning
az: Xəbərdarlıq

en: Current
az: Hazırkı

en: Desc
az: azaldın

en: Button
az: Düymə

en: Sort by
az: Sırala

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Info
az: Məlumat

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
