USWDS Paragraph Components (2.1.0-beta4) - en to fi translation catalogue (25 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: On
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Reset
fi: Palauta

en: Image
fi: Kuva

en: Default
fi: Oletus

en: Text
fi: Teksti

en: Error
fi: Virhe

en: Off
fi: Pois päältä

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Success
fi: Onnistui

en: Warning
fi: Varoitus

en: Current
fi: Tämänhetkinen

en: Button
fi: Nappi

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Info
fi: Tieto

en: Apply
fi: Käytä

en: Text Field
fi: Tekstikenttä

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Counters
fi: Laskurit

en: Entity Reference
fi: Entiteettiviittaus
