USWDS Paragraph Components (2.1.0-beta7) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Image
bn: ছবি

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Error
bn: ত্রুটি
