USWDS Paragraph Components (2.1.0-beta7) - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: Body
cs: Text

en: On
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Image
cs: Obrázek

en: Default
cs: Výchozí

en: Error
cs: Chyba

en: Off
cs: Vypnuto

en: Header
cs: Hlavička

en: Success
cs: Úspěšně dokončeno

en: Warning
cs: Varování

en: Current
cs: Aktuální

en: Desc
cs: Sestupně

en: Button
cs: Tlačítko

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Apply
cs: Použít

en: Text Field
cs: Textové pole

en: Offset
cs: Posun

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Use local images for reusable media.
cs: Zařazuje obrázkový soubor do knihovny médií k opětovnému použití.
