USWDS Paragraph Components (2.1.0-beta7) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: Body
ur: متن

en: On
ur: آن

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Image
ur: تصویر

en: Default
ur: طے شدہ

en: Text
ur: متن

en: Error
ur: خرابی

en: Header
ur: ہیڈر

en: Warning
ur: انتباہ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
