USWDS Paragraph Components (2.1.0) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Image
se: Govva

en: Text
se: Teaksta

en: Sort by
se: Sirre
