USWDS Paragraph Components (2.1.1) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: On
ca: Actiu

en: Yes
ca: Sí

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Image
ca: Imatge

en: Default
ca: Per defecte

en: Off
ca: Inactiu

en: Header
ca: Capçalera

en: Warning
ca: Avís

en: Current
ca: Actual

en: Button
ca: Botó

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Apply
ca: Aplica

en: Text Field
ca: Camp de Text

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Entity Reference
ca: Referència d'entitat
