USWDS Paragraph Components (2.1.1) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Reset
jv: Baléknā

en: Image
jv: Gambar

en: Default
jv: Gawan

en: Text
jv: Teks

en: Error
jv: Salah

en: Warning
jv: Weling

en: Current
jv: Saiki

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
