USWDS Paragraph Components (2.1.2) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: On
nn: På

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Image
nn: Bilete

en: Default
nn: Standard

en: Error
nn: Feil

en: Off
nn: Av

en: Header
nn: Topptekst

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Info
nn: Informasjon

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
