USWDS Paragraph Components (2.1.2) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Reset
sq: Rifillo

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Error
sq: Gabim

en: Header
sq: Titulli
