USWDS Paragraph Components (2.1.4) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Body
fil: Nilalaman

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Default
fil: Pamantayan

en: Error
fil: Mali

en: Header
fil: Ulunan
