USWDS Paragraph Components (2.1.4) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: On
mr: वर

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Text
mr: अक्षर

en: Error
mr: तृटी

en: Off
mr: बंद

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
