USWDS Paragraph Components (2.2.0) - en to ne translation catalogue (17 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: On
ne: माथि

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Text
ne: अक्षर

en: Error
ne: त्रुटि

en: Header
ne: हेडर

en: Warning
ne: चेतावनी

en: Current
ne: ताजा

en: Button
ne: बटन

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: Info
ne: जानकारी
