USWDS Paragraph Components (2.2.3) - en to ta translation catalogue (21 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: On
ta: சரி

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Reset
ta: மீளமை

en: Image
ta: படம்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Text
ta: உரை

en: Error
ta: பிழை

en: Off
ta: இல்லை

en: Header
ta: தலைப்பகுதி

en: Warning
ta: எச்சரிக்கை

en: Current
ta: தற்சமய

en: Button
ta: விசை

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: Info
ta: தகவல்

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
