USWDS Paragraph Components (2.2.4) - en to ka translation catalogue (17 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: On
ka: ჩართვა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Image
ka: სურათი

en: Text
ka: ტექსტი

en: Error
ka: შეცდომა

en: Off
ka: გამორთვა

en: Warning
ka: გაფრთხილება

en: Current
ka: მიმდინარე

en: Desc
ka: აღწერა

en: Button
ka: ღილაკი

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: Info
ka: ინფო

en: - All -
ka: - ყველა -
