USWDS Paragraph Components (2.2.5) - en to is translation catalogue (21 entries)

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: On
is: Virkjað

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Reset
is: Endursetja

en: Image
is: Mynd

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Text
is: Texti

en: Error
is: Villa

en: Off
is: Af

en: Header
is: Haus

en: Centered
is: Miðjað

en: Warning
is: Viðvörun

en: Current
is: Núverandi

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
