USWDS Paragraph Components (2.3.0) - en to sv translation catalogue (31 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: On
sv: På

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Reset
sv: Återställ

en: Image
sv: Bild

en: Default
sv: Förvald

en: Error
sv: Fel

en: Off
sv: Av

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Warning
sv: Varning

en: Current
sv: Nuvarande

en: Desc
sv: Fallande

en: Button
sv: Knapp

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Info
sv: Information

en: Apply
sv: Applicera

en: Auto
sv: Automatiskt

en: Text Field
sv: Textfält

en: Offset
sv: Kompensera

en: Paragraph
sv: Paragraf

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Asc
sv: Stigande

en: Entity Reference
sv: Objektsreferens

en: Paragraphs
sv: Paragrafer

en: Breakpoints
sv: Brytpunkter

en: Use local images for reusable media.
sv: Använd lokala bilder för återanvändbara media.
