USWDS Paragraph Components (2.4.0) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Header
mg: Lohan-pejy
