USWDS Paragraph Components (3.1.1) - en to gl translation catalogue (25 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: On
gl: Activo

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Image
gl: Imaxe

en: Default
gl: Predeterminado

en: Text
gl: Texto

en: Error
gl: Erro

en: Off
gl: Desactivado

en: Header
gl: Encabezado

en: Warning
gl: Alerta

en: Current
gl: Actual

en: Button
gl: Botón

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Info
gl: Información

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Paragraph
gl: Parágrafo

en: Item Title
gl: Título do Ítem

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
