USWDS Paragraph Components (3.1.1) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Image
mn: Зураг

en: Default
mn: Анхны утга

en: Text
mn: Текст

en: Error
mn: Алдаа

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун
