USWDS Paragraph Components (3.1.1) - en to ps translation catalogue (17 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Image
ps: انځور

en: Default
ps: تلواله

en: Text
ps: متن

en: Error
ps: تیروتنه

en: Header
ps: سرۍ

en: Warning
ps: خبرتيا

en: Button
ps: تڼۍ

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Info
ps: مالومات

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
