U.S. Web Design Standards - Paragraphs (2.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: On
cs: Zapnuto

en: Image
cs: Obrázek

en: Off
cs: Vypnuto

en: Columns
cs: Sloupce

en: Column
cs: Sloupec
