U.S. Web Design Standards - Paragraphs (2.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: On
oc: Activat

en: Image
oc: Imatge

en: Text
oc: Tèxte

en: Off
oc: Desactivat

en: Columns
oc: Colomnas

en: Column
oc: Colomna
