U.S. Web Design Standards - Paragraphs (2.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: On
pl: Włączony

en: Image
pl: Obraz

en: Text
pl: Tekst

en: Off
pl: Wyłączony

en: Columns
pl: Kolumny

en: Column
pl: Kolumna

en: Paragraphs
pl: Akapity

en: First column
pl: Pierwsza kolumna

en: Second column
pl: Druga kolumna

en: Third column
pl: Trzecia kolumna
