U.S. Web Design Standards - Paragraphs (2.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: On
uk: Увімкнено

en: Image
uk: Зображення

en: Text
uk: Текст

en: Off
uk: Вимкнено

en: Columns
uk: Колонки

en: Column
uk: Колонка

en: Column width
uk: Ширина колонки

en: Accordion
uk: Акордеон

en: Paragraphs
uk: Абзаци

en: Hero
uk: Герой
