U.S. Web Design Standards - Paragraphs (2.0.0-beta3) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: On
az: Aktiv

en: Image
az: Şəkil

en: Text
az: Mətn

en: Off
az: Söndürülüb

en: Columns
az: Sütunlar

en: Column
az: Sütun
