U.S. Web Design Standards - Paragraphs (2.0.0-beta3) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Image
bo: པར་རིས

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Columns
bo: སྡེ་བ།

en: Column
bo: སྟར་བ
