U.S. Web Design Standards - Paragraphs (2.0.0-beta3) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Title
es: Título

en: Body
es: Cuerpo

en: On
es: Activado

en: Image
es: Imagen

en: Text
es: Texto

en: Off
es: Desactivado

en: Columns
es: Columnas

en: Column
es: Columna

en: Hero
es: Encabezado
