U.S. Web Design Standards - Paragraphs (2.0.0-beta3) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: On
lt: Įjungta

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Text
lt: Tekstas

en: Off
lt: Išjungta

en: Columns
lt: Stulpeliai

en: Column
lt: Stulpelis
