U.S. Web Design Standards - Paragraphs (2.0.0-beta3) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: On
tr: Açık

en: Image
tr: Resim

en: Text
tr: Metin

en: Off
tr: Kapalı

en: Columns
tr: Sütunlar

en: Column
tr: Sütun
