U.S. Web Design Standards - Paragraphs (2.0.0-beta3) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Title
de: Titel

en: Body
de: Textkörper

en: On
de: An

en: Image
de: Bild

en: Off
de: Aus

en: Columns
de: Spalten

en: Column
de: Spalte

en: Column width
de: Spaltenbreite

en: Accordion
de: Akkordeon

en: Paragraphs
de: Seitenabschnitte

en: First column
de: Erste Spalte

en: Second column
de: Zweite Spalte

en: Third column
de: Dritte Spalte

en: Accordion Item
de: Akkordeonelement
