U.S. Web Design Standards - Paragraphs (2.0.0-beta3) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: On
fi: Käytössä

en: Image
fi: Kuva

en: Text
fi: Teksti

en: Off
fi: Pois päältä

en: Columns
fi: Palstat

en: Column
fi: Palsta
