U.S. Web Design Standards - Paragraphs (2.0.0-beta3) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: On
mr: वर

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Text
mr: अक्षर

en: Off
mr: बंद
