U.S. Web Design Standards - Paragraphs (2.0.0-beta3) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: On
ro: Pornit

en: Image
ro: Imagine

en: Off
ro: Oprit

en: Columns
ro: Coloane

en: Column
ro: Coloană
