U.S. Web Design Standards - Paragraphs (8.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: On
el: Ανοικτό

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Image
el: Εικόνα

en: Text
el: Κείμενο

en: Off
el: Κλειστό

en: Button
el: Κουμπί

en: Column
el: Στήλη
