U.S. Web Design Standards - Paragraphs (8.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Title
id: Judul

en: Body
id: Isi

en: On
id: Pada

en: Link
id: Tautan

en: Image
id: Gambar

en: Text
id: Teks

en: Off
id: Matikan

en: Button
id: Tombol

en: Columns
id: Kolom

en: Column
id: Kolom
