U.S. Web Design Standards - Paragraphs (8.x-1.0-beta1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Image
si: රූපය

en: Text
si: වගන්ති
