U.S. Web Design Standards - Paragraphs (8.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: On
th: เปิด

en: Link
th: ลิงค์

en: Text
th: ข้อความ

en: Off
th: ปิด
