U.S. Web Design Standards - Paragraphs (8.x-1.0-beta2) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Body
it: Corpo

en: On
it: Acceso

en: Image
it: Immagine

en: Text
it: Testo

en: Off
it: Spento

en: Columns
it: Colonne

en: Column
it: Colonna
