U.S. Web Design Standards - Paragraphs (8.x-1.0-beta2) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Body
ja: 本文

en: On
ja: オン

en: Image
ja: 画像

en: Text
ja: テキスト

en: Off
ja: オフ

en: Columns
ja: カラム

en: Column
ja: カラム

en: Paragraphs
ja: パラグラフ
