U.S. Web Design Standards - Paragraphs (8.x-1.0-beta2) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: On
ka: ჩართვა

en: Image
ka: სურათი

en: Text
ka: ტექსტი

en: Off
ka: გამორთვა
