U.S. Web Design Standards - Paragraphs (8.x-1.0-beta3) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Image
bs: Slika

en: Text
bs: Tekst

en: Column
bs: Kolona
