U.S. Web Design Standards - Paragraphs (8.x-1.0-beta3) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: On
is: Virkjað

en: Image
is: Mynd

en: Text
is: Texti

en: Off
is: Af

en: Column
is: Dálkur
