U.S. Web Design Standards - Paragraphs (8.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: On
ne: माथि

en: Link
ne: लिङ्क

en: Text
ne: अक्षर

en: Button
ne: बटन
